Trwa ładowanie strony...

Cechy

Zakładka 1

Impuls EVO to zintegrowany system klasy MRPII/ERP. Zawiera zaawansowane rozwiązania do zarządzania finansami, personelem, produkcją, sprzedażą i logistyką. Obszary funkcjonalne systemu połączone są procesowo, zgodnie z logiką i praktyką prowadzenia biznesu. Wiernie odzwierciedlają i usprawniają realizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Impuls EVO uwzględnia specyfikę działania kluczowych branż i sprawdza się zarówno w średnim jak i dużym przedsiębiorstwie. Niezawodnie wspiera rozwój firm wkraczających na ścieżkę ekspansji, jak również tych dojrzałych - z sukcesem konkurujących na swoich rynkach.

Zakładka 1

Impuls EVO to pierwszy na polskim rynku system ERP, który może być wdrożony w firmie każdej wielkości. Doskonale sprawdza się zarówno w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Spośród dostępnych funkcjonalności ERP Klient może wybrać te, które najlepiej odpowiadają jego aktualnym potrzebom i specyfice działania.

Wraz z rozwojem prowadzonego biznesu wykorzystywaną przez Klienta funkcjonalność systemu Impuls EVO można elastycznie rozbudowywać, aż do poziomu satysfakcjonującego duże przedsiębiorstwo. Wszystko w ramach tej samej, jednolitej technologicznie platformy ERP, i co ważne, bez zakłócania normalnego trybu funkcjonowania firmy.

Zakładka 1

Impuls EVO oferowany w modelu Start! opracowany został z myślą o ułatwieniu firmom segmentu MŚP pokonania bariery dostępu do zaawansowanych technologii klasy ERP. Jego istotą jest takie zestawienie funkcjonalności, aby można było je uruchomić w optymalnym czasie i kosztach. Oprogramowanie w modelu Start! może być, wraz z rozwojem prowadzonego biznesu, sukcesywnie rozbudowywane o nowe obszary.

Impuls EVO Start! to rozwojowa funkcjonalność, ekonomiczne i szybkie uruchomienie oraz łatwość obsługi.

Zakładka 1

Impuls EVO jest rozwiązaniem otwartym na integrację z dowolnych zewnętrznym oprogramowaniem. Architektura systemu i zastosowana technologia umożliwia pobieranie i przetwarzanie danych ze specjalistycznych rozwiązań branżowych czy systemów automatyki przemysłowej.

W ten sposób Impuls EVO stanowi jedyne źródło informacji zarządczej, mimo wykorzystywania przez przedsiębiorstwo kilku dedykowanych aplikacji. Integracja tych rozwiązań z systemem ERP sprawia, że zarządzanie wszystkimi procesami w firmie odbywa się w czasie rzeczywistym w oparciu o kompleksowe dane.

Zakładka 1

Interfejs systemu Impuls EVO został stworzony w oparciu o wyniki badań użyteczności przeprowadzone przez BPSC SA wśród pracowników przedsiębiorstw wykorzystujących w codziennej pracy systemy klasy ERP.

W systemie Impuls EVO możliwe jest ustawienie ekranu użytkownika zgodnie z potrzebami i profilami poszczególnych stanowisk pracy. Dla każdej z ról pełnionych w przedsiębiorstwie tworzone są indywidualne portale. W ten sposób użytkownicy zyskali przejrzysty i intuicyjny dostęp do wybranych, wykorzystywanych przez nich obszarów informacji.

Zakładka 1

Przeprowadzona przez niezależnych ekspertów analiza ROI przykładowego wdrożenia systemu Impuls wskazała na korzyści z inwestycji. Wśród efektów ekonomicznych znajdują się m.in.:

 • wzrost wartości przedsiębiorstwa,
 • wzrost marży dzięki wyższej jakości produktów,
 • redukcja kosztów przestojów produkcyjnych,
 • niższe koszty inwentaryzacji i redukcja stanów magazynowych.

Powrót Lorem Ipsum

Funkcjonalność

Impuls EVO to nowoczesne, modułowe oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, którą można elastycznie zestawiać w zależności od wielkości i potrzeb przedsiębiorstwa. Wzbogacają ją dodatkowo funkcje możliwe do realizacji za pośrednictwem strony www.

Zakres funkcjonalny każdego projektu realizowanego przez Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. to efekt wspólnej z Klientem analizy procesów realizowanych w jego przedsiębiorstwie. Bogata funkcjonalność ERP i możliwość dowolnego zestawienia komponentów systemu Impuls EVO pozwalają sprostać oczekiwaniom firm z różnych sektorów rynku.

We współpracy z Biurem Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. Klient ma pełną swobodę w doborze wdrażanych funkcjonalności.

   Powrót Lorem Ipsum

   Technologia

   Zakładka 1

   Impuls EVO funkcjonuje w oparciu o bazę danych Oracle 11g. Warstwa web’owa systemu powstała w technologii ASP.NET MVC, na platformie Microsoft.NET Framework 4.0, z zastosowaniem HTML5 oraz CSS3. Jako rozwiązanie dostępne przez stronę www Impuls EVO jest „przeźroczysty” dla przeglądarek. Został przetestowany na wszystkich najpopularniejszych programach tego typu, dedykowanych zarówno komputerom stacjonarnym, jak i przenośnym. Jest w pełni kompatybilny z Windows 10.

   Zakładka 1

   System Impuls EVO zbudowany jest w oparciu o architekturę klient - serwer i architekturę wykorzystującą serwer aplikacji dla systemu Impuls EVO PORTAL. W ten sposób rozwiązanie łączy w sobie wydajność architektury dwuwarstwowej i dostępność architektury trójwarstwowej.

   System Impuls EVO zbudowany jest w oparciu o bazę danych Oracle zainstalowaną na centralnym serwerze dedykowanym. Interfejs użytkownika systemu Impuls EVO zainstalowany jest na serwerze plikowo – aplikacyjnym. Użytkownik uruchamia system na komputerze osobistym a ten komunikuje się z bazą danych z wykorzystaniem klienta Oracle.

   Impuls EVO PORTAL zainstalowany jest na serwerze plikowo – aplikacyjnym, który poprzez usługi Internet Information Services (IIS) udostępnia interfejs tego systemu w przeglądarce internetowej. Rozwiązanie działa jak klasyczny portal internetowy. Zakłada możliwości przeglądania i wprowadzania danych do systemu Impuls EVO zdalnie poprzez przeglądarkę internetową.

   Na system Impuls EVO PORTAL działający w architekturze trójwarstwowej składają się moduły uruchamiane na serwerze aplikacji z wykorzystaniem Internet Information Services IIS7. Użytkownik korzysta z funkcjonalności systemu Impuls EVO PORTAL wykorzystując przeglądarkę internetową uruchomioną na komputerze, tablecie lub smartfonie.

   Zakładka 1

   Klient ma również możliwość korzystania z systemu Impuls EVO, bazy danych Oracle i infrastruktury sprzętowej na zasadzie wynajmu. Możliwy jest dostęp zarówno w ramach standardu SaaS (Software as a Service) jak i rozwiązania ASP (Application Service Providing). Klient korzysta wówczas z programów, które zainstalowane są w centrum danych należącym do firmy świadczącej usługi oustourcingu/ASP.

   Powrót Lorem Ipsum

   Komunikat cookies

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.