Trwa ładowanie strony...

Firma

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. już od 30 lat tworzy rozwiązania informatyczne, które wspierają zarządzanie kilku tysięcy firm w Polsce. Specjalizuje się w zintegrowanych systemach wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP. Zrozumienie potrzeb klientów, rozwiązania zgodne z logiką biznesową i trendami w zarządzaniu oraz inwestycje w ich rozwój pozwalają firmie z sukcesem konkurować ze światowymi dostawcami rozwiązań ERPBiuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce dostawców systemów ERP w Polsce.

 • Systemy ERP wykorzystywane w ponad 700 przedsiębiorstwach i instytucjach
 • Pełna kontrola kosztów, czasu i zakresu produktów
 • Najszerszy zakres funkcjonalny oferowanych rozwiązań
 • Użyteczność i łatwość korzystania z naszych systemów
 • Dostosowanie oferty do specyfiki działalności przedsiębiorstw z różnych branż


Kamienie milowe

Powrót Lorem Ipsum

Partnerzy

Partnerzy Handlowi      
Aplikom medhub    
Asseco Data Systems Plansoft    
Chodrom Ratio Systems    
DPS Systems      
KBJ      
Komputronik API      
Mccom      
       
Partnerzy technologiczni      
4Tech

 Edison

   
Alta  Smart In    
Emapa      
Human Dialog      
Jantar      

Powrót Lorem Ipsum

Oferta

Użyteczne i funkcjonalne systemy dla biznesu

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami. Domeną firmy są zintegrowane systemy wspomagające zarządzanie klasy MRPII/ERP.

ERP

Impuls EVO to nowoczesne oprogramowanie klasy MRPII/ERP. Poszczególne aplikacje dostępne są w dowolnej konfiguracji, zależnie od modelu biznesowego i potrzeb Klienta. Łatwo integrują się również ze specjalistycznymi rozwiązaniami branżowymi.

Powrót Lorem Ipsum

Poza biznesem

 • Zaangażowanie społeczne

  Zaangażowanie społeczne

  Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. jako firma odpowiedzialna społecznie dzieli się swoimi sukcesami z tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Podejmowane przez firmę działania łączy jedno hasło - "Ułatwiamy start!"Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. angażuje się wszędzie tam, gdzie pojawia się realna szansa na zmianę i progres. Działania firmy podejmowane w ramach programu "Ułatwiamy start!" koncentrują się na kilku obszarach:

 • Świat nauki

  Świat nauki

  Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. jest w pełni świadome, że rosnący poziom edukacji młodzieży to najlepszy sposób na rozwijanie otoczenia, w jakim wykorzystywane są narzędzia IT. Dlatego od lat aktywnie współpracuje ze środowiskiem akademickim. Firma tworzy laboratoria komputerowe, przygotowuje wykłady, współfinansuje publikacje i konferencje naukowe, organizuje staże i praktyki.

  BPSC Sp. z o. o. współpracuje m.in. z:

  • Uniwersytetem Śląskim
  • UE w Katowicach
  • Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Politechniką Warszawską
  • UE we Wrocławiu
  • SGH
  • Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu
  • Uniwersytetem Łódzkim
  • GWSH w Katowicach
  • Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu
  • Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej
 • Świat dzieci

  Świat dzieci

  Szczególne miejsce w działalności pro bono Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. zajmują dzieci z trudnych i doświadczonych przez los środowisk. Ze względu na skalę potrzebnego wsparcia, zaangażowania i funduszy potrzebnych, aby mogły właściwie się rozwijać i stawać wartościowymi, bogatymi wewnętrznie ludźmi, firma podejmuje wiele aktywności w tym zakresie. Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. pomaga tam, gdzie sytuacja rodzinna jest szczególnie trudna oraz wtedy, gdy wsparcie finansowe czy rzeczowe może przysłużyć się przyszłej karierze, pokonywaniu kolejnych barier oraz osiąganiu wyjątkowych sukcesów dzieciaków.

  Obok tego, co wynika z profilu działalności firmy - organizowanie pracowni informatycznych czy współpraca dydaktyczna ze szkołami – wśród beneficjentów pomocy Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. są młodzi sportowcy, artyści, naukowcy. Dzięki stałej współpracy z takimi instytucjami, jak Dom Aniołów Stróżów w Katowicach firma wpływa na niezwykle trudny proces wyrównywania szans rozwojowych najmłodszych. Zaangażowanie i aktywna współpraca z Domem Aniołów Stróżów zostało uhonorowane tytułem „Przyjaciela Dzieci Miasta Katowic”, przyznawanym podczs dorocznego święta placówki.

 • Świat sztuki

  Świat sztuki

  Kontakty ze światem sztuki sięgają początków funkcjonowania Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. Pierwszą, profesjonalną kreację graficzną logo firmy stworzył Tomasz Struk, wybitny malarz i grafik, a także przyjaciel Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. Również dziś za identyfikację wizualną Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp.  z o. o. odpowiadają osoby związane z Akademią Sztuk Pięknych.

  Firma jest zaangażowana również w ideę wsparcia i promowania młodych, rozpoczynających karierę artystów. W ramach tej współpracy fundujemy doroczne nagrody dla najlepszych dyplomantów katowickiej ASP, dofinansowujemy organizację wystaw oraz kupujemy wybrane prace absolwentów. Działania te mają przede wszystkim ułatwić młodym artystom przejście z etapu edukacji do „dorosłej” pracy twórczej.

  Zaangażowanie Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp.  z o. o. w obszarze mecenatu zostało uhonorowane przez władze katowickiej Akademii Sztuk Pięknych tytułem Sponsora Młodej Sztuki. Redakcja magazynu Art&Biznes wyróżniła spółkę nagrodą Firma Przyjazna Sztuce.

 • Świat sportu

  Świat sportu

  Sport to dla Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. sposób m.in. na integrację załogi, oddech od codzienności, ale również kibicowanie. Od lat towarzyszymy byłemu, piłkarskiemu mistrzowi Polski – TS Szombierki Bytom – w jego drodze od B-klasy w kierunku… Ekstraklasy. Reprezentacje Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. startują w zawodach narciarskich, żeglarskich czy biegach długodystansowych. Firma aktywnie wspiera organizowane w regionie imprezy sportowe dla najmłodszych i finansuje działania młodzieżowych sekcji piłkarskich.

 • Gala

  Gala

  W 2006 roku Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp.  z o. o. odpowiedziało na apel organizacji Centaurus, zajmującej się adopcjami zwierząt. Ich prośba dotyczyła młodej klaczy, która wbrew wszelkiej logice przeznaczona została do uboju. Gala jest pełnym radości i niezwykle żywiołowym zwierzęciem, które stało się pupilem całej załogi. Dzięki staraniom Biura Projektowania Systemów Cyfrowych Sp.  z o. o. klacz ma zapewnione schronienie, stałą opiekę weterynaryjną oraz wszelkie akcesoria potrzebne do utrzymania jej w czystości i świetnej formie. Gala od kilku lat regularnie trenuje skoki przez przeszkody i ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

  Film prezentujący Galę

   

 • Śląski Klaster IT

  Śląski Klaster IT

  Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. było jednym z inicjatorów stworzenia Śląskiego Klastra IT, organizacji której nadrzędnym celem jest podnoszenie poziomu innowacyjności opracowywanych rozwiązań informatycznych. Podejmowane aktywności skupiają się na zagadnieniach wykorzystania technologii informatycznych w zarządzaniu publicznym, analityce biznesowej, mediach społecznościowych czy webowych sieciach semantycznych. Projekt obejmuje swoim działaniem cały obszar województwa śląskiego. Podejmowane aktywności zmierzają do budowy kooperacyjnej sieci partnerów, reprezentujących środowiska: przedsiębiorców, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych.

  Więcej informacji na: www.slaskiklasterit.pl

Powrót Lorem Ipsum

Dołącz do nas

BPSC SA to jeden z największych polskich dostawców systemów wspomagających zarządzanie klasy MRPII/ERP, firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej.

Praca w BPSC SA daje możliwości stałego podnoszenia kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń, samorealizacji i rozwoju zawodowego.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, szukającą nowych wyzwań i ceniącą sobie pracę w zespole skontaktuj się z nami.

Lorem Ipsum

Komunikat cookies

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.