Start 16 listopada o 11:00

Centralizacja, standaryzacja i automatyzacja w Grupie Kapitałowej Lubawa

BEZPŁATNY WEBINAR Z CYKLU PRODUKCJA MADE IN POLAND NA DRODZE DO PRZEMYSŁU 4.0

Naszymi gośćmi będą tym razem przedstawiciele Grupy Lubawa Panowie Michał Węgrzynek, Prezes Litex Service i Krzysztof Piekarski, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu spółki Miranda. Podczas wywiadu, który przeprowadzi Pan Adam Sieroń, Redaktor Naczelny Polskiego Przemysłu poszukamy odpowiedzi m.in. na pytania:

 • Jak obniżyć koszty funkcjonowania Grupy Kapitałowej?
 • W jaki sposób efektywnie centralizować i standaryzować procesy w Grupie Kapitałowej?
 • Czym powinny charakteryzować się narzędzia informatyczne wspierające pracę Grupy Kapitałowej?
 • Co rozumiemy przez elastyczność systemu ERP dla Grupy Kapitałowej?
 • Jak efektywnie zarządzać różnymi typami produkcji w ramach Grupy?
 • Jaka jest rola służb IT w funkcjonowaniu Grupy Kapitałowej?
 • Jak automatyzować procesy związane z rozliczaniem kosztów produkcji i utrzymać zyskowność produktów niskomarżowych?

Instrukcja rejestracji na webinar:

 • W celu rejestracji prosimy o naciśnięcie na Ten odnośnik
 • Zostaniecie Państwo przekierowani na podstronę z anglojęzycznym formularzem rejestracji do platformy webinarowej "GoToWebinar"
 • Prosimy o wypełnienie pól:
 • Imię (First Name); Nazwisko (Last Name); e-mail (Email Address); Telefon komórkowy (Phone Number); Firma (Organization); Stanowisko (Job Title)
 • a następnie naciśnięcie buttona "Register" (Rejestracja)
 • Po zakończonym procesie rejestracji zostaniecie państwo przekierowani na podstronę z podziękowaniem oraz otrzymacie wiadomość e-mail potwierdzającą Państwa rejestrację wraz z indywidualnym linkiem pokoju webinaru

  W przypadku problemów z rejestracją prosimy pisać na adres kontakt@bpsc.com.pl

WIĘCEJ O CYKLU NA DRODZE DO PRODUKCJI 4.0

Obniżenie kosztów produkcji i jednocześnie szybka reakcja na zapytania klientów, produkcja zindywidualizowanych wyrobów i krótkich serii z zachowaniem zalet produkcji masowej, model produkcji „just – in – time” na najwyższym poziomie - w konsekwencji znaczna przewaga nad konkurencją…

Tak ma działać fabryka przyszłości realizująca ideę Przemysłu 4.0, w której ludzie, maszyny oraz systemy IT automatycznie wymieniają informacje w toku produkcji, zarówno w obrębie fabryki, jak i różnych systemów IT. Przemysł 4.0 to nieunikniony etap rozwoju przemysłu. Firmy poddające się cyfrowej rewolucji w kolejnych obszarach swojej działalności aktywnie uczestniczą w kształtowaniu wynikających z niego zmian. Już teraz wiele z nich osiąga kilkudziesięcioprocentowe wzrosty wydajności, wyciska dodatkowe moce z maszyn, systematycznie obniża koszty operacyjne i generuje dodatkowe zyski.

Co musiało się jednak wydarzyć żeby te osiągnięcia były możliwe, jak wyglądało to z perspektywy konkretnego przedsiębiorstwa, konkretnej hali produkcyjnej? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać w czasie serii debat eksperckich oraz webinariów typu Best Practices w trakcie, których swoimi doświadczeniami podzielą się z Państwem przedstawiciele firm produkcyjnych, dla których rewolucja w automatyzacji procesów logistyczno-produkcyjnych staje się faktem.
BPSC SA to lider na rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP (Impuls EVO). Skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa w prowadzeniu biznesu i efektywnym wykorzystaniu ich zasobów, tworząc użyteczne i funkcjonalne rozwiązania IT.
29 lat doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych
100%
TOP 5 dostawców systemów klasy ERP
100%
700 klientów z różnych branż
100%
70 mln inwestycji w rozwój produktów w XXI wieku
100%