Start 14 września o 11:00

Controlling w produkcji – jak przekroczyć kosztowy Rubikon?

BEZPŁATNE WEBINARIUM Z CYKLU PRODUKCJA MADE IN POLAND NA DRODZE DO PRZEMYSŁU 4.0

Co właściwie oznacza i na czym polega kontroling procesów produkcyjnych? Czy możliwość bieżącego monitorowania kosztu powstawania wyrobu gotowego, a co z a tym idzie szansa na wprowadzenie potrzebnych zmian w toku produkcji, szczególnie w przypadku produktów składających się z dużej liczby komponentów i takich, których produkcja ze względu na stopień skomplikowania zajmuje wiele miesięcy, to wciąż jedynie marzenie firmy produkcyjnej czy już rzeczywistość?

Zdaniem naszych ekspertów w tym obszarze przekraczamy już Rubikon.

Podczas debaty poszukamy m.in. odpowiedzi na pytania:

 • Co wpływa na jakość danych kosztowych?
 • Gdzie jest granica, po przekroczeniu której stosowanie kluczy podziału i norm jest bardziej racjonalne niż bezpośrednia ewidencja?
 • Czy ocena rentowności produkcji na poziomie zlecenia zaspakaja potrzebę informacyjną naszych klientów?
 • Co w przypadku wyrobów o wielu poziomach złożeniowych?

Nadchodzący webinar

24 Października, godzina 11:00

Controlling produkcji w Grupie Lubawa – studium przypadku

Instrukcja rejestracji na webinarium:

 • W celu rejestracji prosimy o naciśnięcie na Ten odnośnik
 • Zostaniecie Państwo przekierowani na podstronę z anglojęzycznym formularzem rejestracji do platformy webinarowej "GoToWebinar"
 • Prosimy o wypełnienie pól:
 • Imię (First Name); Nazwisko (Last Name); e-mail (Email Address); Telefon komórkowy (Phone Number); Firma (Organization); Stanowisko (Job Title)
 • a następnie naciśnięcie buttona "Register" (Rejestracja)
 • Po zakończonym procesie rejestracji zostaniecie państwo przekierowani na podstronę z podziękowaniem oraz otrzymacie wiadomość e-mail potwierdzającą Państwa rejestrację wraz z indywidualnym linkiem pokoju webinaru

  W przypadku problemów z rejestracją prosimy pisać na adres kontakt@bpsc.com.pl

WIĘCEJ O CYKLU NA DRODZE DO PRODUKCJI 4.0

Obniżenie kosztów produkcji i jednocześnie szybka reakcja na zapytania klientów, produkcja zindywidualizowanych wyrobów i krótkich serii z zachowaniem zalet produkcji masowej, model produkcji „just – in – time” na najwyższym poziomie - w konsekwencji znaczna przewaga nad konkurencją…

Tak ma działać fabryka przyszłości realizująca ideę Przemysłu 4.0, w której ludzie, maszyny oraz systemy IT automatycznie wymieniają informacje w toku produkcji, zarówno w obrębie fabryki, jak i różnych systemów IT. Przemysł 4.0 to nieunikniony etap rozwoju przemysłu. Firmy poddające się cyfrowej rewolucji w kolejnych obszarach swojej działalności aktywnie uczestniczą w kształtowaniu wynikających z niego zmian. Już teraz wiele z nich osiąga kilkudziesięcioprocentowe wzrosty wydajności, wyciska dodatkowe moce z maszyn, systematycznie obniża koszty operacyjne i generuje dodatkowe zyski.

Co musiało się jednak wydarzyć żeby te osiągnięcia były możliwe, jak wyglądało to z perspektywy konkretnego przedsiębiorstwa, konkretnej hali produkcyjnej? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać w czasie serii debat eksperckich oraz webinariów typu Best Practices w trakcie, których swoimi doświadczeniami podzielą się z Państwem przedstawiciele firm produkcyjnych, dla których rewolucja w automatyzacji procesów logistyczno-produkcyjnych staje się faktem.
BPSC SA to lider na rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP (Impuls EVO). Skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa w prowadzeniu biznesu i efektywnym wykorzystaniu ich zasobów, tworząc użyteczne i funkcjonalne rozwiązania IT.
29 lat doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych
100%
TOP 5 dostawców systemów klasy ERP
100%
700 klientów z różnych branż
100%
70 mln inwestycji w rozwój produktów w XXI wieku
100%