Podstawowe zadania

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemu ERP Impuls EVO
  • Instalacja infrastruktury serwerowej i systemowej dla systemu ERP Impuls EVO obejmującej serwery, storage, systemy operacyjne, bazy danych
  • Wparcie techniczne zespołów wdrożeniowych
  • Wparcie techniczne klientów systemu ERP Impuls EVO
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej instalowanych rozwiązań
  • Monitorowanie systemów środowiska bazy danych klienta
  • Wykonywanie uaktualnień systemu ERP Impuls EVO w środowisku Klienta
  • Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania podstawowe

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, MS Windows Serwer 2008, 2012, 2016
  • Znajomość rozwiązań serwerowych i storage – architektura x86-64, RISC
  • Znajomość rozwiązań bazy danych Oracle i MS SQL
  • Znajomość oprogramowania backup Oracle RMAN
  • Orientacja na zdobywanie nowej wiedzy oraz dążenie do perfekcyjnej znajomości wybranych zagadnień / technologii
  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań i wyzwań zawodowych– proponowanie nowych rozwiązań, sugerowanie ulepszeń do istniejących rozwiązań
  • Udokumentowane referencjami solidne wykonywanie obowiązków zawodowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Wyskoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V, VMware) oraz klastrów
  • Znajomość systemu ERP Impuls EVO

Oferujemy

  • Możliwość pracy w stabilnej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Praca z technologiami renomowanych firm
  • Ciekawe wyzwania  zawodowe i możliwość rozwoju
  • Szkolenia  zewnętrzne wewnętrzne z zakresu realizowanych projektów i technologii
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny Luxmed

Osoby   zainteresowane  zatrudnieniem na  tym stanowisku proszone  są o złożenie aplikacji na adres kariera @bpsc.com.pl  w terminie do 20.07.2018

Prosimy o dopisanie  stosownej klauzuli w CV:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w CV w obecnym procesie rekrutacyjnym na stanowisko Młodszy Konsultant ds. wdrożeń  ERP, organizowanym przez firmę Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. (KRS: 0000705385) z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Aleja Roździeńskiego 188H.
lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w CV w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. (KRS: 0000705385) z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Aleja Roździeńskiego 188H.

oraz informacji:
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”