Podstawowe zadania

  • wsparcie użytkowników w zakresie szeroko pojętych usług IT
  • instalowanie i konfigurowanie systemów komputerowych / aplikacji
  • wymiana podzespołów komputerowych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z systemami  informatycznymi
  • administrowanie środowiskiem Windows w systemach on-site oraz Cloud
  • administrowanie Active Directory, zarządzanie użytkownikami
  • administrowanie środowiskiem Office 365 / Workplace
  • utrzymanie systemów komputerowych
  • monitorowanie systemów i sieci
  • testowanie i ocena przydatności nowych narzędzi/oprogramowania/usług/sprzętu
  • wsparcie projektów IT związanych z wdrożeniem nowych usług w ramach grupy
  • edukacja i wsparcie użytkowników w zakresie bieżącego i nowego oprogramowania
  • zapewnianie poufności danych użytkowników i bezpieczeństwa systemów
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • raportowanie

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami IT
  • solidna wiedza w dziedzinie systemów komputerowych (urządzenia, technologie, software, hardware)
  • ugruntowana praktyczna wiedza z zakresu technologii Windows
  • nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy oraz dążenie do perfekcyjnej znajomości wybranych zagadnień / technologii
  • proaktywne podejście do realizowanych zadań i wyzwań zawodowych– proponowanie nowych rozwiązań, sugerowanie ulepszeń do istniejących rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
  • umiejętności analityczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość pracy w stabilnej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu prowadzonych projektów i technologii
  • pracę stacjonarną z możliwością wyjazdów zagranicznych (2-3 dniowe wyjazdy zagraniczne kilka razy w roku)
  • dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny  w Luxmed

Osoby zainteresowane  zatrudnieniem na  tym stanowisku proszone  są o złożenie aplikacji  poprzez portal pracuj.pl.

Prosimy o dopisanie  stosownej klauzuli w CV:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.
Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. (KRS: 0000705385) z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Aleja Roździeńskiego 188H. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@bpsc.com.pl. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Forterro (7500 Rialto Boulevard, Building 2, Suite 230, Austin, TX 78735) na podstawie wiążących reguł korporacyjnych i klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych i standardowych klauzul umownych.Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych dostępne są na stronie internetowej: www.bpsc.com.pl/rodo. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej zamieszczonej na ww. stronie, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.