Poznaj nas!

Sławomir Kuźniak

Product Management Director

Sławomir Kuźniak
Z rynkiem systemów informatycznych związany od 1995 roku. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach wdrożeń systemów ERP zarówno jako konsultant, kierownik projektów i analityk biznesowy. W BPSC pełni obecnie funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Produktem odpowiadając za zarządzanie rozwojem produktu, analizowanie i definiowanie możliwości rynkowych, wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. Wykładowca m.in. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i innych.

 

Lucjan Giza

Development Director

Lucjan Giza
Programista i architekt z pełnoletnim (bo już ponad 18-letnim) doświadczeniem. Ciągle lubi odkrywać i inspirować się nowymi wzorcami, językami programowania i metodami pracy. Jest twórcą kilkudziesięciu systemów używanych przez setki firm i instytucji. Obecnie jest zaangażowany w agile’ową transformację firmy tworzącej rozwiązania ERP – Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. Swoją pasją dzieli się nie tylko ze współpracownikami, ale także z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie – wielbiciel górskich wycieczek, miłośnik gokartów i fan muzyki klasycznej.

 

Stanisław Drosio

Service & Support Director

Stanisław Drosio
Certyfikowany Scrum Master, Product Owner i Project Manager. Orędownik zwinnych metod zarządzania, jako czynnika niezbędnego do wsparcia pracy zespołowej, która jest podstawą branży ICT. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Informatyka i Ekonometria. Wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie przygotowuje się do obrony doktoratu z pogranicza zarządzania i informatyki. Autor kilkunastu publikacji naukowych i branżowych z zakresu zarządzania i wspierania podejmowania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych.