Rafał Orawski

CEO
 

Rafał Orawski

Absolwent Akademii Ekonomicznej (aktualnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach oraz Uniwersytetu Warszawskiego na którym uzyskał tytuł Executive MBA. Od 15 lat związany z BPSC, początkowo na stanowisku Głównego Księgowego, później Dyrektora Finansowego następnie Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych. Od 2016 roku piastuje stanowisko Prezesa Zarządu BPSC. Prywatnie pasjonat motocykli.

Michał Górecko

Dyrektor Pionu Sprzedaży
 

MGorecko

Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, aktualnie uczestnik studiów Executive MBA. Związany z BPSC od 17 lat, od samego początku odpowiedzialny za działania handlowe spółki skierowane do klientów użytkujących system Impuls. Od 2007 roku zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Współpracy z Klientami BPSC. Ojciec trójki dzieci. Sportowiec amator.

Sławomir Kuźniak

Product Management Director

Sławomir Kuźniak
 
Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, ze szczególnym uwzględnieniem systemów klasy ERP i MES. Odpowiedzialny za kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych m.in. w takich firmach jak: Famur, Feerum, Sokpol, Grupa Lubawa czy Defro. Jako Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, uczestniczy w tworzeniu nowych modułów systemu klasy ERP Impuls EVO oraz odpowiada za jego wizję i rozwój. Propagator koncepcji koncentracji na kliencie, TOC oraz AGILE. Autor publikacji dot. filozofii Przemysłu 4.0, którego założenia przedstawia podczas konferencji branżowych i wykładów na uczelniach.

 

Lucjan Giza

Development Director

Lucjan Giza
 
Programista i architekt z pełnoletnim (bo już ponad 18-letnim) doświadczeniem. Ciągle lubi odkrywać i inspirować się nowymi wzorcami, językami programowania i metodami pracy. Jest twórcą kilkudziesięciu systemów używanych przez setki firm i instytucji. Obecnie jest zaangażowany w agile’ową transformację firmy tworzącej rozwiązania ERP – Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. Swoją pasją dzieli się nie tylko ze współpracownikami, ale także z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie – wielbiciel górskich wycieczek, miłośnik gokartów i fan muzyki klasycznej.

 

Stanisław Drosio

Service & Support Director

Stanisław Drosio
 
Certyfikowany Scrum Master, Product Owner i Project Manager. Orędownik zwinnych metod zarządzania, jako czynnika niezbędnego do wsparcia pracy zespołowej, która jest podstawą branży ICT. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Informatyka i Ekonometria. Wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie przygotowuje się do obrony doktoratu z pogranicza zarządzania i informatyki. Autor kilkunastu publikacji naukowych i branżowych z zakresu zarządzania i wspierania podejmowania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych.