Sławomir Kuźniak

Product Management Director

Sławomir Kuźniak
 
Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, ze szczególnym uwzględnieniem systemów klasy ERP i MES. Odpowiedzialny za kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych m.in. w takich firmach jak: Famur, Feerum, Sokpol, Grupa Lubawa czy Defro. Jako Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, uczestniczy w tworzeniu nowych modułów systemu klasy ERP Impuls EVO oraz odpowiada za jego wizję i rozwój. Propagator koncepcji koncentracji na kliencie, TOC oraz AGILE. Autor publikacji dot. filozofii Przemysłu 4.0, którego założenia przedstawia podczas konferencji branżowych i wykładów na uczelniach.

 

Lucjan Giza

Development Director

Lucjan Giza
 
Programista i architekt z pełnoletnim (bo już ponad 18-letnim) doświadczeniem. Ciągle lubi odkrywać i inspirować się nowymi wzorcami, językami programowania i metodami pracy. Jest twórcą kilkudziesięciu systemów używanych przez setki firm i instytucji. Obecnie jest zaangażowany w agile’ową transformację firmy tworzącej rozwiązania ERP – Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. Swoją pasją dzieli się nie tylko ze współpracownikami, ale także z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie – wielbiciel górskich wycieczek, miłośnik gokartów i fan muzyki klasycznej.

 

Stanisław Drosio

Service & Support Director

Stanisław Drosio
 
Certyfikowany Scrum Master, Product Owner i Project Manager. Orędownik zwinnych metod zarządzania, jako czynnika niezbędnego do wsparcia pracy zespołowej, która jest podstawą branży ICT. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Informatyka i Ekonometria. Wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie przygotowuje się do obrony doktoratu z pogranicza zarządzania i informatyki. Autor kilkunastu publikacji naukowych i branżowych z zakresu zarządzania i wspierania podejmowania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych.