Historia

Kamienie milowe w historii BPSC

 

Historia BPSC

Rozpoczęcie działalności

Historia BPSC

Inwestor finansowy Caresbac SEAF

Historia BPSC

Partnerstwo z Oracle

Historia BPSC

Debiut systemu Impuls BPSC

Historia BPSC

Inwestor finansowy SEAF CEE Growth Fund

Historia BPSC

ISO 9001:2000

Historia BPSC

BPSC w rankingu Technology Fast 50

Historia BPSC

Debiut rynkowy systemu Impuls 5

Historia BPSC

Inwestorzy finansowi Discovery Capital

Historia BPSC

Premiera rynkowa systemu Impuls EVO

Historia BPSC

Inwestor finansowy Forterro

Zespół zarządzający

Rafał Orawski

CEO
 

Rafał Orawski

Absolwent Akademii Ekonomicznej (aktualnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach oraz Uniwersytetu Warszawskiego na którym uzyskał tytuł Executive MBA. Od 15 lat związany z BPSC, początkowo na stanowisku Głównego Księgowego, później Dyrektora Finansowego następnie Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych. Od 2016 roku piastuje stanowisko Prezesa Zarządu BPSC. Prywatnie pasjonat motocykli.

Michał Górecko

Sales Director
 

Michal-Gorecko

Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, aktualnie uczestnik studiów Executive MBA. Związany z BPSC od 17 lat, od samego początku odpowiedzialny za działania handlowe spółki skierowane do klientów użytkujących system Impuls. Od 2007 roku zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Współpracy z Klientami BPSC. Ojciec trójki dzieci. Sportowiec amator.

Sławomir Kuźniak

Product Management Director

Slawomir-Kuzniak
 
Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, ze szczególnym uwzględnieniem systemów klasy ERP i MES. Odpowiedzialny za kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych m.in. w takich firmach jak: Famur, Feerum, Sokpol, Grupa Lubawa czy Defro. Jako Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, uczestniczy w tworzeniu nowych modułów systemu klasy ERP Impuls EVO oraz odpowiada za jego wizję i rozwój. Propagator koncepcji koncentracji na kliencie, TOC oraz AGILE. Autor publikacji dot. filozofii Przemysłu 4.0, którego założenia przedstawia podczas konferencji branżowych i wykładów na uczelniach.

Lucjan Giza

Development Director

Lucjan-Giza
 
Programista i architekt z pełnoletnim (bo już ponad 18-letnim) doświadczeniem. Ciągle lubi odkrywać i inspirować się nowymi wzorcami, językami programowania i metodami pracy. Jest twórcą kilkudziesięciu systemów używanych przez setki firm i instytucji. Obecnie jest zaangażowany w agile’ową transformację firmy tworzącej rozwiązania ERP – Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. Swoją pasją dzieli się nie tylko ze współpracownikami, ale także z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie – wielbiciel górskich wycieczek, miłośnik gokartów i fan muzyki klasycznej.

Stanisław Drosio

Service & Support Director

Stanislaw-Drosio
 
Certyfikowany Scrum Master, Product Owner i Project Manager. Od 10 lat związany z informatyką biznesową i projektami ICT. Orędownik zwinnych metod zarządzania jako czynnika niezbędnego do wsparcia pracy zespołowej, która jest podstawą branży IT. Jeden z pomysłodawców i realizatorów agile’owej transformacji BPSC. Doktor nauk o zarządzaniu i jakości, autor kilkunastu publikacji branżowych i naukowych z zakresu informatyki, komputerowego wspierania podejmowania decyzji oraz zwinności organizacyjnej. Wykładowca GWSH im. Wojciecha Korfantego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Prywatnie społecznik pozarządowych organizacji proobronnych.

CSR
Odpowiedzialność społeczna

BPSC jako firma odpowiedzialna społecznie dzieli się swoimi sukcesami z tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Podejmowane przez firmę działania łączy jedno hasło - "Ułatwiamy start!". Firma angażuje się wszędzie tam, gdzie pojawia się realna szansa na zmianę i progres. Działania firmy podejmowane w ramach programu "Ułatwiamy start!" koncentrują się na kilku obszarach: