Historia

Kamienie milowe w historii BPSC

 

Historia BPSC

Rozpoczęcie działalności

Historia BPSC

Inwestor finansowy Caresbac SEAF

Historia BPSC

Partnerstwo z Oracle

Historia BPSC

Debiut systemu Impuls BPSC

Historia BPSC

Inwestor finansowy SEAF CEE Growth Fund

Historia BPSC

ISO 9001:2000

Historia BPSC

BPSC w rankingu Technology Fast 50

Historia BPSC

Debiut rynkowy systemu Impuls 5

Historia BPSC

Inwestorzy finansowi Discovery Capital

Historia BPSC

Premiera rynkowa systemu Impuls EVO

Historia BPSC

Inwestor finansowy Forterro

Zespół zarządzający

Rafał Orawski

CEO
 

Rafal-Orawski

Absolwent Akademii Ekonomicznej (aktualnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach oraz Uniwersytetu Warszawskiego na którym uzyskał tytuł Executive MBA. Od 15 lat związany z BPSC, początkowo na stanowisku Głównego Księgowego, później Dyrektora Finansowego następnie Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych. Od 2016 roku piastuje stanowisko Prezesa Zarządu BPSC. Prywatnie pasjonat motocykli.

Michał Górecko

Sales Director
 

Michal-Gorecko

Absolwent Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz GFKM w ramach studiów Executive MBA. Związany z BPSC od 2002 roku, od samego początku odpowiedzialny za działania handlowe spółki skierowane do klientów użytkujących system Impuls a od 2019 również do nowych klientów. Ojciec trójki dzieci. Sportowiec amator.

Sławomir Kuźniak

Product Management Director

Slawomir-Kuzniak
 
Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, ze szczególnym uwzględnieniem systemów klasy ERP i MES. Odpowiedzialny za kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych m.in. w takich firmach jak: Famur, Feerum, Sokpol, Grupa Lubawa czy Defro. Jako Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, uczestniczy w tworzeniu nowych modułów systemu klasy ERP Impuls EVO oraz odpowiada za jego wizję i rozwój. Propagator koncepcji koncentracji na kliencie, TOC oraz AGILE. Autor publikacji dot. filozofii Przemysłu 4.0, którego założenia przedstawia podczas konferencji branżowych i wykładów na uczelniach.

 

Stanisław Drosio

Service & Support Director

Stanislaw-Drosio
 
Certyfikowany Scrum Master, Product Owner i Project Manager. Od 10 lat związany z informatyką biznesową i projektami ICT. Orędownik zwinnych metod zarządzania jako czynnika niezbędnego do wsparcia pracy zespołowej, która jest podstawą branży IT. Jeden z pomysłodawców i realizatorów agile’owej transformacji BPSC. Doktor nauk o zarządzaniu i jakości, autor kilkunastu publikacji branżowych i naukowych z zakresu informatyki, komputerowego wspierania podejmowania decyzji oraz zwinności organizacyjnej. Wykładowca GWSH im. Wojciecha Korfantego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Prywatnie społecznik pozarządowych organizacji proobronnych.

 

CSR
Odpowiedzialność społeczna

BPSC jako firma odpowiedzialna społecznie dzieli się swoimi sukcesami z tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Podejmowane przez firmę działania łączy jedno hasło - "Ułatwiamy start!". Firma angażuje się wszędzie tam, gdzie pojawia się realna szansa na zmianę i progres. Działania firmy podejmowane w ramach programu "Ułatwiamy start!" koncentrują się na kilku obszarach: