Case Studies

Poznaj wdrożenia systemu BPSC

case studies
Firma Tarapata
Firma Tarapata

Firma Tarapata oferuje kompleksowe usługi z zakresu obróbki plastycznej stali.

MPS International
MPS International

Producent kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości.

Alvo Medical
Alvo Medical

Dowiedz się jak implementacja systemu ERP BPSC przyczyniła się do sukcesu firmy Alvo Medical dostarczającej rozwiązania dla sal i bloków operacyjnych.

Biegun
ZPM Biegun

Zapoznaj się z case study Zakładów Przetwórstwa Mięsnego Biegun. Dowiedz się jak implementacja naszego systemu ERP BPSC usprawniła funkcjonowanie firmy.

Feerum
Feerum

Dowiedz się jak implementacja ERP BPSC przyczyniła się do sukcesu firmy Ferrum, jednego z największych w Polsce producentów elewatorów zbożowych.

FTT Wolbrom
FTT Wolbrom

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to jedna z najnowocześniejszych fabryk tej branży w Europie, lider na rynku polskim i znaczący konkurent dla firm światowych. Najstarszy w Polsce producent wyrobów gumowych.

Grupa Lubawa
Grupa Lubawa

Poznaj historię sukcesu Grupy Lubawa S.A. zajmującej się wytwarzaniem, przetwórstwem i sprzedażą tkanin i dzianin klientom publicznym oraz biznesowym.

Protech
PROTECH

Protech to polski, doświadczony i zaufany producent kotłów grzewczych, który stawia na profesjonalizm w każdym aspekcie działania.

Deftrans
Deftrans

Poznaj historię sukcesu firmy Deftrans - producenta wysokiej jakości mebli łazienkowych. Dowiedz się jaki wpływ miała implementacja ERP Impuls EVO.