ERP wybierane przez Liderów Produkcji

Na przestrzeni 35 lat zaufało nam już ponad 1000 Klientów

35 lat BPSC

BPSC od 35 lat należy do liderów na rynku producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP oraz klasy MES wraz z oprogramowaniem do zarządzania projektami. Z rozwiązań BPSC korzysta już ponad 400 firm produkcyjnych w Polsce. Nasze systemy ERP i MES to rozwiązania kompleksowe, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw o różnej wielkości, strukturze (Grupy Kapitałowe), reprezentujących różne branże.

1000+
zadowolonych Klientów

3 dekady 
rozwijania systemów IT

400+
wdrożeń w firmach produkcyjnych

Odkryj najważniejsze zastosowania systemu Impuls EVO 1.5 dzięki naszej serii podcastów. Poznaj, jak nowoczesne, modułowe oprogramowanie może zoptymalizować Twoje procesy produkcyjne i pozwoli Twojej firmie zostać liderem w swojej dziedzinie! W sześcioodcinkowej serii podcastów poznasz kluczowe funkcjonalności systemu, takie jak: Sales and Operations Planning (S&OP), Aplikacje Mobilne Impuls Go!, Final Assembly Schedule (FAS), API systemu i integrację z kurierami, czy Krajowy System e-Faktur (KSeF).

Wybrani klienci branży spożywczej

"Zależało nam na tym, by uzyskać informacje na jakim etapie znajduje się dane zlecenie produkcyjne, kto je wykonał, w jakim czasie i na ile efektywnie. Dzięki ekranom dotykowym zintegrowanym z systemem ERP wiemy kto wykonuje zlecenie, wiemy też kiedy maszyna nie pracuje i z jakich powodów - awarii, przezbrojenia czy np. przerwy pracownika. Co ważne, wszystkie informacje dostarczane są na bieżąco."

Sławomir Zieleziński - Szef Działu IT, Deftrans
Deftrans

"Diametralnie skróciliśmy czas, upływający od zaprojektowania urządzenia do wdrożenia go do produkcji. Wcześniej trwało to około miesiąca, dzisiaj jeden, dwa dni. Wdrożenie do produkcji zupełnie nowej konstrukcji silosu zajmowało nawet dziewięć miesięcy, obecnie od pomysłu do pojawienia się produktu na rynku mijają trzy tygodnie. Jesteśmy coraz bliżej realizacji idei Fabryki 4.0."

Daniel Janusz - Prezes Zarządu, Feerum
Feerum

"Jedną z ważniejszych zalet systemu BPSC jest techniczne przygotowanie produkcji. W systemie mamy wpisane technologie każdego elementu grzejnego. W każdej chwili dysponujemy informacjami na temat zapotrzebowania materiałowego, technicznego czy organizacyjnego. Gdy zamówienie trafia na produkcję, wiemy jaka będzie potrzeba materiałowa, jaki jest termin dostawy materiału czy półwyrobu. Dzięki temu bez problemu możemy w terminie zrealizować zamówienie.”

Dariusz Pilawski - Kierownik Produkcji Elementów Grzejnych, Selfa GE
Selfa

Wybrani Klienci branży produkcyjnej

Skontaktuj się z nami!

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.

NIP: 6340134346 | REGON: 003469134 | KRS: 0000705385