Cyfryzacja przedsiębiorstw i systemy ERP w dobie Przemysłu 4.0

Michał Dobrzyński

Od wieków postęp technologiczny wpływał na sposób funkcjonowania przedsiębiorstw.

Już dziś w firmach standardem stały się różne systemy informatyczne – począwszy od projektowania i produkcji, po zarządzanie przedsiębiorstwem. W dobie sztucznej inteligencji i Przemysłu 4.0 nie zawsze są one wystarczające dla efektywnego funkcjonowania firmy – zwłaszcza jeśli nie są połączone w jedną całość. Takim centrum dowodzenia może być jednak nowoczesny system ERP.

Marcin Bieńkowski, „Służby Utrzymania Ruchu”: Jak widzą Państwo rolę swojej firmy w dobie Przemysłu 4.0? Czy 35-letnie doświadczenie pomaga w zdobywaniu klientów cyfryzujących swoją produkcję?
Michał Dobrzyński, pełnomocnik Zarządu ds. Klientów w firmie BPSC:

Nasza firma odgrywa kluczową rolę w przyspieszaniu procesu cyfryzacji przemysłu w Polsce. Działamy na rynku od ponad 35 lat, co pozwoliło nam zbudować solidne doświadczenie i zdobyć zaufanie klientów. Przemysł 4.0 to rewolucja, która opiera się na integracji technologii cyfrowych z procesami produkcyjnymi. Nasze autorskie rozwiązanie ERP jest dostosowane do wspierania przedsiębiorstw w tym procesie, umożliwiając efektywną digitalizację zarządzania produkcją i logistyką.
Oferowany przez nas system klasy ERP jest jednym z najlepszych systemów dla polskich firm produkcyjnych. Jest szczególnie ceniony w tej branży ze względu na jego zdolność do dostosowywania się do specyficznych potrzeb tego sektora. W przemyśle spożywczym występują unikalne wyzwania związane z zarządzaniem datami przydatności do spożycia, kontrolą jakości surowców i produkcji, a także rygorystycznymi przepisami regulującymi produkcję żywności. Nasze rozwiązanie jest skalowalne i elastyczne, co pozwala na jego dostosowanie do w/w potrzeb.