Mobilność w Zarządzaniu

W biznesie liczy się każda chwila. I w każdej z nich potrzebujesz pełnej kontroli nad firmą. BPSC stworzyło narzędzia dla ludzi takich, jak Ty. Aplikacje, które pozwolą Ci być na bieżąco, gdziekolwiek jesteś. Zyskaj mobilny dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi i informacji. Podejmuj strategiczne decyzje, nawet kiedy inni się tego nie spodziewają.

Ekrany Startowe
Ekrany Startowe

Ekrany Startowe

Ekrany startowe - aplikacja mobilna to zestaw wskaźników biznesowych, których źródłem jest Twój system ERP. Dany zestaw podlega parametryzacji oraz przypisywany jest do Twojej roli w organizacji. Są w pełni modyfikowalne, responsywne oraz dostępne z poziomu mobilnego jak i desktopowego.

Mobilny terminarz

Aplikacja pozwalająca na prowadzenie kalendarza CRM w wersji mobilnej. Synchronizuje dane w trybie on-line z modułem CRM w stacjonarnej części systemu ERP, w tym przede wszystkim wykorzystuje rejestry kontrahentów oraz osób kontaktowych. Umożliwia edycję i tworzenie zadań, aktualizację ich statusów, tworzenie szybkich notatek a także zarządzanie kontaktami. Sprawną nawigację po dziesiątkach zadań zapewnią tryby kalendarza oraz listy zadań z intuicyjną wyszukiwarką. Wykonywanie dalszych akcji w kontekście lokalizacji zadania lub kontaktu powiązanego z zadaniem ułatwią funkcje do wywoływania powiązanych w telefonie domyślnych aplikacji takich jak klient poczty, dialer czy mapa samochodowa. 

Mobilny CRM