Lubelski Energoserwis S.A. przechodzi gruntowną digitalizację

05-05-2022

Energoserwis S.A. rozpoczyna proces gruntownej digitalizacji.

Jej pierwszym etapem będzie wdrożenie systemu klasy ERP. Spółka z Lublina postawiła na Impuls EVO, którego dostawcą jest BPSC.

Energoserwis S.A. to przedsiębiorstwo doskonale rozpoznawalne w branży energetycznej w Polsce. Lubelska spółka specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowych usługach z zakresu energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z intensywnym rozwojem zakładu oraz rozbudową portfolio produktowego, w 2021 roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na gruntowną digitalizację.

Nowy impuls

Pierwszym etapem cyfryzacji będzie wdrożenie systemu zintegrowanego. Energoserwis S.A. postawił na oprogramowanie Impuls EVO od BPSC. Kontrakt został podpisany w kwietniu br. System od BPSC ma w pełni zintegrować procesy biznesowe i zapewnić wsparcie operacji w obszarze produkcji i logistyki w Energoserwis S.A, w tym zarządzania produkcją i projektami.

Celem wdrożenia jest przede wszystkim integracja wszystkich działów w jednym systemie, a także udoskonalenie dostępu do danych, w tym finansowych oraz podniesienie poziomu automatyzacji. Zakończenie prac wdrożeniowych planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.