SM Gostyń planuje gruntowną digitalizację

03-02-2022

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu — krajowy lider w produkcji mleka zagęszczonego — wybrała dostawcę systemu klasy ERP.

Wielkopolska Spółdzielnia podpisała umowę z katowicką spółką BPSC, producentem oprogramowania Impuls EVO.

Na przełomie 2021 i 2022 roku Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu zdecydowała się nawiązać współpracę z BPSC, polskim dostawcą systemu klasy ERP - Impuls EVO. Celem podpisanej umowy jest wdrożenie nowego oprogramowania zintegrowanego w Spółdzielni. Do współpracy doszło w wyniku rekomendacji jednego z klientów katowickiej spółki IT, dla której SM Gostyń to kolejny klient z branży spożywczej.

Działająca od ponad 120 lat Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu jest liderem w Polsce w produkcji mleka zagęszczonego. W skład szerokiej oferty produktowej wchodzą: mleko zagęszczone niesłodzone, mleka zagęszczone słodzone, śmietanki UHT, mleko w proszku oraz masło. Produkty sygnowane logo SM Gostyń cieszą się uznaniem konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich zalicza spółdzielnię w Gostyniu do dziesięciu najlepszych i największych spółdzielni mleczarskich w Polsce.

BPSC jest uznaną firmą technologiczną, która od ponad 30 lat wspiera polskie firmy produkcyjne, tworząc dedykowane rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie.

Współpraca między Spółdzielnią Mleczarską w Gostyniu a BPSC ma charakter długofalowy.